Poilsiavimo / gyvenimo taisyklės

Atvykimas

 1. Patvirtinant rezervaciją, svečiui yra suteikiamas individualus kodas nuo automatinės kiemo durų kodinės spynos ir raktų dėžutės kodas.
 2. Atvykimo laikas – nuo 15 valandos (nebent būtų susitarta kitaip). Atvykstant nakties metu, prašome elgtis tyliai ir gerbti kitų poilsį.
 3. Atvykus į apartamentų namus, įvažiavimas į uždarą kiemą iš Jūratės g. pusės. Kiemo vartai atsidaro automatiškai su pulteliu arba su mobiliu telefonu (užsidaro automatiškai po 2 minučių).
  3.1. Su pulteliu: automobilis paliekamas prie vartų, pro vartelius įeinama į kiemą, su individualiu kodu atidaromos kodine spyna valdomos kiemo durys. Įėjus po dešinę pusę randasi 4 raktų dėžutės. Pasirenkama dėžutė su išsinuomoto apartamento numeriu. Dėžutė atidaroma su rezervacijos metu patvirtintu kodu. Pasiimami raktai, vartų atidarymo pultelis, su kuriuo atidaromi automatiniai vartai ir įvažiuojama į kiemą.
  3.2. Svečias ne vėliau kaip 3 darbo dienas prieš atvykimą užsako kiemo vartų atidarymo mobiliu telefonu paslaugą (paslaugos kaina 10 eurų). Svečio telefonas yra nuotoliniu būdu registruojamas vartų automatikos atmintyje, svečiui pranešamas vartų telefono numeris, atvykus prie vartų svečias skambina į vartų telefoną ir vartai atsidaro. Ši paslauga galioja svečiavimosi / gyvenimo apartamente laikotarpiu.
 4. Automobiliai parkuojami pažymėtose parkavimo vietose. Parkuoti automobilius tiesiogiai po apartamentų namų langais į kiemo pusę galima tik tada, jeigu visos parkavimo vietos yra užimtos. Automobilius parkuokite tvarkingai, išcentruokite juos parkavimo linijų atžvilgiu. Jei automobilis priparkuotas netvarkingai ir tai trukdo šalia pasiparkuoti kitam automobiliui, taikoma 25 eurų bauda per dieną.
 5. Kiekviename apartamente randasi prisijungimo prie interneto duomenys ir inventoriaus aprašas. Parengdama apartamentą svečių atvykimui, svečių namų tvarkytoja sutikrina inventoriaus sąrašą, taip pat padaro apartamento nuotraukas, užfiksuojančias patalpų ir inventoriaus būklę. Jeigu pasigedote kokio inventoriaus, esančio sąraše, informuokite svečių namų tvarkytoją kai tik tai pastebėsite.

Poilsiavimas

 1. Tyla šiandiena yra didelė prabanga. Nors svečių namai įsikūrę centrinėje miesto dalyje, kuri sezono metu yra triukšminga, gerbkite kitų poilsį ir netriukšmaukite. Juo labiau, kad apartamentų į kiemo pusę svečiai turi galimybe mėgautis tyla. Jeigu trukšmauja kituose trijuose apartamentuose poilsiaujantys svečiai, prašome pranešti SMS žinute reikalų vedėjai, nurodant triukšmaujančio apartamento numerį. Apartamentų namuose bendro naudojimo patalpose įrengta trukšmo decibelų matavimo įranga, kuri leidžia objektyviai įvertinti triukšmo lygį. Už triukšmavimą svečių namuose taikoma 100 eurų bauda už atvejį.
 2. Apartamentų namų durys į gatvės pusę turi būti rakinamos tiek dienos, tiek nakties metu, kad užtikrinti tiek svečių namų, tiek pačių svečių ir jų turto saugumą. Svečių namų durys į kiemą užsirakina automatiškai ir atsirakina naudojantis kodine spyna.
 3. Dviračiams ir kitoms individualioms transporto priemonėms parkuoti yra įrengta vieta prie įėjimo į apartamentų namus iš kiemo pusės (prirakinimo spynelėmis turi pasirūpinti patys svečiai). Už papildomą 10 eurų vienkartinį mokestį dviratį galima saugoti kieme esančiame namelyje visu svečiavimosi / gyvenimo laikotarpiu. Įvežti ar įnešti dviračius, paspirtukus ar kitas transporto priemones (išskyrus vaikų vežimėlis) į patalpas yra griežtai draudžiama. Už šios taisyklės pažeidimą taikoma 100 eurų bauda.
 4. Vaikų vežimėliai yra paliekami apartamentų namų holo patalpose I aukšte. Vežti juos į II aukštą griežtai draudžiama, išskyrus sudedamus vaikų vežimėlius.
 5. Apartamentų namuose rūkyti griežtai draudžiama. Rūkymas leidžiamas tik specialiai tam įrengtoje vietoje kieme. Už rūkymo tvarkos pažeidimą taikoma 100 eurų bauda. Jei apartamentuose po svečių apsilankymo / gyvenimo juntama rūkymo smarvė, taikoma 500 eurų bauda.
 6. Kiekvienam apartamentui yra nustatytas maksimalus svečių kiekis, kuris gali apsistoti apartamente vienu metu. Kiekvienas papildomas svečias turi būti iš anksto suderintas rezervavimo metu, arba su reikalų vedėja, jei atsiranda vėlesnis nenumatytas poreikis. Už papildomą svečią taikomas 20 – 40 eurų papildomas mokestis priklausomai nuo sezono, išskyrus ilgalaikę nuomą, kai svečiai atskirai moka už suteiktas komunalines paslaugas ir patys pasirūpina papildoma pataline. Už kiekvieną nesankcionuotą svečią taikoma 100 eurų bauda per dieną.
 7. Kiekvienam apartamentui rezervuojama 1 automobilio parkavimo vieta. Už kiekvieną papildomą vietą taikomas 10 eurų mokestis į dieną nesezono metu ir 25 eurų mokestis vasaros sezono metu, išskyrus ilgalaikę nuomą (taikomas specialus tarifas). Turint trumpalaikių svečių (iki 6 val.), svečių automobilių įleidimas į kiemą kainuoja 5-10 eurų už automobilį priklausomai nuo sezono ir yra galimas tik SMS žinute gavus svečių namų reikalų vedėjos patvirtinimą. Už neautorizuotą trečių asmenų įleidimą pasiparkuoti automobilius apartamentų namų kieme taikoma 100 eurų baudą už kiekvieną atvejį per dieną.
 8. Apartamentai yra valomi vieną kartą per savaitę. Tad jeigu gyvenate trumpiau, už tvarką apartamentuose esate atsakingi patys. Jeigu Jums prireiks kokių specialių valymo priemonių, kreipkitės į apartamentų namų tvarkytoją. Namų tvarkytojos darbo grafikas yra sezoninis. Detalesnė informacija pateikiama Rezervacijos patvirtinime. Papildoma valymo paslauga kainuoja 25 eurai plius PVM.
 9. Lygintuvas ir lyginimo lenta yra bendro naudojimo ir randasi II aukšto holo spintoje (apatinėje dalyje). Ten pat randasi dulkių siurblys ir kitos valymo priemonės. Pasinaudoja jomis prašome nedelsiant grąžinti į vietą, kad jomis galėtu pasinaudoti ir kiti poilsiautojai / gyventojai. Skalbimo mašina ir džiovyklė yra bendro naudojimo. Jos randasi I aukšto sanitarinėje patalpoje.
 10. Svečiai materialiai atsako už žalą padarytą apartamentų namams, tame tarpe už žalą, padarytą gamtos stichijos, jeigu žala kilo dėl didelio vėjo ar audros, svečiams palikus patalpose atvirus langus. Jeigu Jūsų buvimo apartamentų namuose metu buvo padaryta žala patalpoms ar jų įrangai, prieš išvykstant prašome susisiekti su reikalų vedėja arba jos įgaliotu asmeniu, suderinti žalos dydį ir atlyginti žalą. Priešingu atveju žalos dydžio suma bus automatiškai nuskaityta nuo Jūsų kreditinės kortelės.

Išvykimas

 1. Svečių išvykimas iki 12 valandos. Išvykdami svečiai užrakina savo apartamentą, patikrina, ar uždarytos išėjimo į gatvę durys, atidaro kiemo vartus, sudeda raktus ir vartų pultelį į atitinkamo apartamento raktų dėžutę ir laike 2 minučių išvažiuoja su automobiliu pro kiemo vartus. Kiemo durys užsidaro ir užsirakina automatiškai. Naudojant vartų atidarymo mobiliu telefonu paslaugą, sudėjus raktus ir pultelį į raktų dėžutę taip skubėti nereikia.
 2. Naudojantys vartų atidarymo mobiliu telefonu paslaugą, suderinę su apartamentų namų reikalų vedėja, gali palikti savo automobilius kieme ir iki dienos pabaigos (jei lieka nerezervuotų parkavimo vietų).
 3. Svečiams išvykus, apartamentų namų tvarkytoja nufotografuoja apartamento būklę svečiams išvykus, jį sutvarko ir paruošia jį kitų svečių atvykimui nuo 15 val.